TPRC Aquathlon Provisional Results - 2017

Print this pagePrint Close this window Close
No. Name M/F Wave Swim Run Total
300m swim / 2K run
51 Grace Lennon F TS3 / LYG 9/10 3:51 9:47 13:38
55 Lucinda Andrews F TS3 / LYG 9/10 4:05 10:02 14:07
52 Athena Andreou F TS3 / LYG 9/10 4:07 10:15 14:22
54 Danielle Clarke F TS3 / LYG 9/10 4:24 10:11 14:35
58 Maggie Wyper F TS3 / LYG 9/10 4:56 9:41 14:37
50 Christine Goldsmith F TS3 / LYG 9/10 6:29 9:18 15:47
60 Caitlin Mccoole F TS3 / LYG 9/10 4:39 11:24 16:03
53 Amelia Field-Gould F TS3 / LYG 9/10 4:18 11:50 16:08
57 Scott Carpenter M TS3 / LYG 9/10 4:29 7:41 12:10
59 Armend Hasa M TS3 / LYG 9/10 4:04 8:33 12:37
56 Richard Farthing M TS3 / LYG 9/10 3:44 9:19 13:03
200m swim / 2K run
29 Freya Nice F TS2/LYG 7/8 2:55 8:47 11:42
32 Ellisia Baxter F TS2/LYG 7/8 2:37 9:44 12:21
37 Eleanor Dagger F TS2/LYG 7/8 4:15 9:47 14:02
27 Maisie Muffett F TS2/LYG 7/8 3:05 11:20 14:25
34 Megan Farthing F TS2/LYG 7/8 3:06 11:57 15:03
25 Lily Coles F TS2/LYG 7/8 4:32 12:59 17:31
35 Sam Cornish M TS2/LYG 7/8 2:26 8:23 10:49
36 Arden Hasa M TS2/LYG 7/8 2:52 8:24 11:16
30 Sami Khadraoui M TS2/LYG 7/8 2:49 8:43 11:32
21 Nathan Douglas M TS2/LYG 7/8 4:28 8:27 12:55
23 Elliot Ball M TS2/LYG 7/8 3:32 9:35 13:07
33 Jamie Andrews M TS2/LYG 7/8 3:28 9:39 13:07
22 Mark Goldsmith M TS2/LYG 7/8 4:26 9:58 14:24
31 Ozcan Yildiz M TS2/LYG 7/8 3:11 11:49 15:00
100m swim / 1K run
6 Rachael Carpenter F TS1 / LYG 6 1:48 5:10 06:58
5 Oliver Tom M TS1 / LYG 6 1:57 5:12 07:09
4 Victor Redondo M TS1 / LYG 6 2:07 5:11 07:18
7 Harry Dagger M TS1 / LYG 6 2:26 5:41 08:07
3 Alexander Ball M TS1 / LYG 6 2:11 6:31 08:42
200m swim / 3K run
74 Alessandra Torres F 15+ 6:04 23:30 29:34
70 William Douglas M 15+ 3:40 13:10 16:50
73 Edward Mcardle M 15+ 3:45 13:09 16:54
72 Cameron Bocchetti M 15+ 3:43 13:53 17:36
No. Name M/F Swim Run Total
400m swim / 5K run
112 Zoe Redondo F 8:14 21:51 30:05
115 Carolyn Watson F 7:10 24:30 31:40
111 Emily Clarke F 9:40 22:44 32:24
128 Sue Cross F 9:40 24:52 34:32
133 Domenique Brazier F 10:12 25:23 35:35
107 Christine Hawker F 12:32 26:10 38:42
101 Jill Atkins F 10:08 31:59 42:07
106 Carl Redondo M 6:47 17:47 24:34
132 Jose Montes-Buera M 5:35 19:02 24:37
110 Roland Albert M 5:17 19:44 25:01
119 Brian Longman M 6:10 18:53 25:03
124 Raul Simmons-Perez M 6:40 19:25 26:05
104 Tim Brown M 7:17 19:53 27:10
122 Toby Mills Bishop M 7:35 21:19 28:54
108 Anthony Plewes M 7:27 22:01 29:28
129 John Flannery M 7:41 22:15 29:56
117 Adem Mehmet M 5:37 24:35 30:12
127 Mark Wheeler M 7:31 22:51 30:22
103 Ed Simmons M 9:06 21:24 30:30
100 Martin Cullen M 8:41 21:55 30:36
121 Matt Cornish M 6:39 24:27 31:06
105 James Cornish M 7:03 24:34 31:37
114 Mark Watson M 8:42 22:55 31:37
120 Paul Bracken M 9:13 22:29 31:42
126 David Birks M 10:46 21:13 31:59
109 John Loftus M 7:43 24:25 32:08
134 Karl Dillon M 9:58 22:35 32:33
116 John Rose M 10:20 22:32 32:52
102 Mark Bourke M 11:27 23:03 34:30
©Trent Park Running Club
All rights reserved